O marce Juvena

Juvena – nowa era w pielęgnacji przeciwstarzeniowej.

Specjalista w dziedzinie kosmetyków przeciwzmarszczkowych. Na rynku już od 60 lat!

Od 1954 roku JUVENA uznawana jest za pioniera w zakresie badań nad skórą oraz eksperta w dziedzinie kosmetyków przeciwstarzeniowych.
Nazwa marki pochodzi od łacińskiego słowa „Juvenalis” – młodość, która stanowi zarówno wizję, jak i obietnicę składaną każdej kobiecie.
Przez ponad pół wieku istnienia na rynku kosmetycznym, JUVENA może poszczycić się pionierskimi, przełomowymi osiągnięciami w rozwoju innowacyjnych metod pielęgnacji skóry.

W latach 50. powstał pierwszy, bogaty krem o lekkiej konsystencji. W latach 70. pierwsze produkty z filtrami chroniącymi przed światłem słonecznym. W kolejnych latach laboratoria badawcze Juvena odkryły aktywne składniki odpowiedzialne za komunikację międzykomórkową oraz enzymy o wyjątkowo skutecznym działaniu przeciwzmarszczkowym, które zrewolucjonizowały pielęgnację przeciwstarzeniową. W 2002 roku jako pierwsza firma wprowadziła na rynek produkty z kompleksem z protein pereł.

Wreszcie, w 2004 roku, przy okazji 50. jubileuszu marki, nastąpił prawdziwy przełom - wprowadzenie w kosmetykach technologii SkinNova Technology. Technologia ta wywodzi się z badań medycznych, wykorzystywanych w procesie tworzenia skóry.
W 2009 roku dział badawczy JUVENA odkrył StemCell Peptide, czyli peptyd aktywujący działanie komórek macierzystych. To unikalne połączenie technologii SkinNova Technology i peptydu StemCell Peptide, JUVENA określa terminem technologii SkinNova SC Technology. 

Lekarze i specjaliści nazywają to odkrycie nową erą w pielęgnacji skóry. JUVENA określa je nową erą dla kobiet.  

PODWÓJNA REWOLUCJA - SKINNOVA SC TECHNOLOGY

Dzięki opatentowanej technologii SkinNova SC Technology, JUVENA spełnia życzenie kobiet o skórze atrakcyjnej, świeżej i pełnej życia, z młodzieńczym blaskiem, bez względu na wiek.
JUVENA of Switzerland od lat bada procesy starzenia się skóry i odkryła, że źródło świeżej, nowej skóry leży uśpione w dorosłych komórkach macierzystych i jest zależne od jakości mikrośrodowiska komórkowego. Te odkrycia pozwoliły na rozwój innowacyjnej technologii, opartej na połączeniu działania unikalnej SkinNova Technology z peptydem StemCell Peptide.

Technologia SkinNova tworzy idealne mikrośrodowisko dla komórek skóry. Sprzyja ich rozwojowi i aktywuje komórki macierzyste, które stale stymulowane są do produkcji zdrowych, nowych komórek. Chroni jednocześnie ich naturalny potencjał regeneracyjny.

Peptyd StemCell Peptide aktywuje własne komórki macierzyste, powodując ich odbudowę, dzięki czemu stymuluje tworzenie się nowych komórek skóry.
To unikalne połączenie technologii SkinNova i peptydu StemCell Peptide, JUVENA określa terminem SkinNova SC Technology.
Ta "podwójna rewolucja" stanowi niezwykle skuteczną, a przy tym absolutnie przyjazną dla skóry metodę odnowy komórek, która zwiększa spoistość skóry, poprawia jej strukturę i w niepowtarzalny sposób wygładza. W wyniku działania od wewnątrz jakość skóry ulega wyraźnej poprawie.  

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl